Od nepořádku k harmonii

Začátek mé cesty

Byla jsem mladá a nezávislá žena, která čelila výzvám života v garsonce. Přes všechen chaos a můj tzv. upořádaný nepořádek ve mně dřímala síla a odhodlání. S humorem jsem tomu čelila a učila se žít svým vlastním způsobem, což mě činilo jedinečnou a inspirativní.

Překonání překážek

Čelila obtížným časům – ztrátě práce, finančním problémům a pobytu u prarodičů. Ale i v těchto těžkých chvílích jsem nalezla odvahu pokračovat a hledat nové cesty.

Obnova a růst

Když se zdálo, že jde všechno špatně, objevila se pomoc v podobně přátelství a nových příležitostí. Chopila jsem se šance uklízet u kamaráda a tím si postupně vybudovala nový život.

Síla mateřství

Jako matka autistického chlapce procházím tansformací. Můj život se mění, ale nacházím novou sílu v lásce a odhodlání v péči o svého syna. Každý den je, ale také příležitost k novému učení a růstu. 

Domácí harmonie

V mém domě občas panuje chaos, ale i láskyplná péče. Naše fenka, kočky, papoušek a rybičky přinášejí radost a učí mě, že dokonalost není vždy nutná. Můj domov je živý a plný lásky, i když není jako z katalogu.

Síla a inspirace

Jsem nyní pevná a odolná, připravena sdílet své zkušenosti a pomoci ostatním ženám, které čelí podobným výzvám. Můj je důkazem, že i v těch nejtěžších okamžicích lze najít sílu a inspiraci k překonání překážek. 

Úspěšně jsem prošla školením na konzultantku Útulného domova od Heleny Procházkové. Věřím, že Vám budu moci pomáhat a předávat zkušenosti, které jsem získala. Kdykoliv se na mě můžete obrátit a moc ráda Vám pomohu.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.