100%

Skvělé, e-mail byl potvrzen.

PDF už letí do Vaší e-mailové schránky.

Přeji příjemnou zábavu při úklidu s dětmi.

Chcete si užít Obrázkový plánovač naplno?

Pořiďte si video s návodem na přípravu plánovače + získáte video, jak s ním pracovat.

Máte možnosti si za symbolickou cenu pořídit video s návodem na přípravu a k tomu video, jak s ním pracovat.

Nechte si zhotovený Obrázkový plánovač poslat domů.

Nemusíte pracně tisknout, laminovat a stříhat – vše udělám já a pošlu Vám to do Vaší poštovní schránky.

A jako bonus k tomu dostanete video s návodem, jak s ním pracovat a také video návod na přípravu.

Když to baví i mého autistického syna, který je velmi vybíravý, tak Vaše děti to budou milovat.

Příběh mého syna:

Ahoj, jsem Kája, pětiletý kluk s autismem, a rád bych s vámi sdílel, jak mi Náš obrázkový úklidový plánovač změnil každý den na dobrodružství!

Pro mě je každý den plný nových vjemů a podnětů, a někdy může být těžké pochopit, co je třeba udělat. Když maminka vytvořila obrázkový úklidový plánovač, všechno se začalo zlepšovat.

Ilustrace a jednoduché obrázky mi pomáhají pochopit, co mám dělat, a cítím se při úklidu mnohem bezpečněji. Každý úkol má svůj obrázek a když ho dokončím, dostanu za něj malou nebo velkou odměnu! Tyto odměny jsou také na plánovači a jsou mé malé vítězství.

Maminka mi také nechala trochu volnosti, abych si vybral některé úkoly, které mě baví nejvíce. Mám také svůj oblíbený obrázek na plánovači, který mi pomáhá při každém úklidu.

Díky našemu obrázkovému úklidovému plánovači je teď úklid pro mě hrou plnou barev, radosti a malých odměn. Je to prostě skvělé!

Kdo jsem?

Jsem Veronika Vysoudilová, bydlím kousek od Prahy. Jsem nejen matkou úžasného syna s autismem, ale také šikovnou čarodějkou úklidu. Prošla jsem magickým školením u Heleny Procházkové, zakladatelky projektu Útulný domov. Má práce spočívá v kouzlech na pořádek a harmonii domova.

Miluji ten okamžik, kdy se chaos mění v oázu klidu. Moje rady nejsou jen obyčejné triky – jsou to kouzelné formule, jak udržet věci na svém místě. Organizování není jen o třídění věcí, ale o vytváření prostoru pro lásku a pohodu v každém koutě domova. A těším se, když mohu přinést toto kouzlo i do tvého života! ✨

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.